گهواره

مدتی بود میخواستم راجع به نحوه و مدل خوابیدنت مطالبی رو بنویسم که فرصت نمیشد تا امروز! جالبه حتماً بخونش:

تا ۶ ماهگی هروقت میخواستیم بخوابونیمت( فعلو جمع به کار میبرم چون هیچوقت تنهایی نتونستم بخوابونمت حتماً  یکی دونفر کمکم میکردند چون شما پسر گلم نه رو زمین میخوابیدی نه تو بغل و نه حین شیر خوردن ونه رو پا) میگذاشتیمت وسط پتو و از دوطرف پتورو میگرفتیم و اونقدر پتورو  تکون میدادیم  و لالایی میگفتم تا بخوابی. فکرشو بکن نصف شبها چه وضعیتی داشتیم و بابا مهدی چقدر صبورانه و از روی عشقی که بهت داشت و داره منو همراهی میکرد. روزها هم از مامان یا بابابزرگت کمک میگرفتم (خدا خیرشون بده). 

جالبتر اینه که شما سه مدل تخت و گهواره داشتید که با هیچکدوم نمیخوابیدی حتی توی گهواره، چون تکونش کم بود.

این وضعیت ادامه داشت و ما هم تحمل میکردیم تا اینکه بحث پایان مرخصی من و برگشتنم به سازمان مطرح شد. غصه م شده بود که پرستارت (که البته بخاطر رفتار غیرمنتظره شما یک هفته بعد سرکار رفتن من، فرار رو بر قرار ترجیح داد و مامان جونی شد پرستارت)، چطور باید بخوابوندت و بهت شیر بده(یادت هست که حضرتعالی فقط تو خواب شیر میخوردید). اونقدر فکر و خیال و نقشه های مختلف با بابات میکشیدیم که گفتنی نیست تا اینکه به پیشنهاد عمو صادق(شوهر خاله مریم) یک گهواره کاملاً سنتی تو خونه برات درست کردیم تا یکنفر هم بتونه بخوابوندت(شکل گهواره و نحوه درست کردنش تو عکسی که برات میزارم کاملاً مشخصه و دیگه احتیاج به توضیح نداره)

حالا:

خیلی وابسته گهواره شدی .غصه ما اینه که چطور از گهواره جدات کنیم آخه جوری شده که فقط با اون میخوابی و ما از ترس نخوابیدنت حتی جرات نداریم جایی زیاد بمونیم و هرکجا میریم طوری برنامه ریزی میکنیم که برای خوابیدن به گهواره ت برسی .باید بگم ما  حتی به  همین علت  تا حالا جرات نکردیم ببریمت مسافرت .

عین همین گهواره رو خونه دوتا مادربزرگها هم برات تهیه کردیم 

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید